Брендан Хоффман. Бразерленд: війна в Україні

22 Лютого - 28 Лютого

Бразерленд: війна в Україні

 

 

З того часу, як протести у Києві усунули від влади президента Віктора Януковича у лютому 2014 року, Східну Україну сколихнуло сепаратистське повстання за російської підтримки, що переросло у повноцінну війну в Донецькій та Луганській областях, промисловому регіоні відомому під назвою Донбас.

 

Через майже п’ять років війна не стихає, навіть зайшовши у глухий кут, приносячи нові й нові смерті та поранення. Для мирних жителів, які живуть біля контактної лінії або на непідконтрольній Україні території, конфлікт – це як погода, некерована реальність життя, яка формує повсякденне існування. Кожен найкращим чином продовжує свою справу з відтренованим почуттям нормальності.

Для солдатів з обох сторін, ентузіазм воювати, підживлений чи то пропагандою, чи патріотизмом, стримується виснажливою працею та жахами виживання.

 

Я фотографував війну та мирне життя навколо неї, починаючи з перших днів у квітні 2014 року, і був одним з небагатьох фотографів, які постійно працювали з обох сторін. Моя картина підкреслює безглузду абсурдність властиву збройному конфлікту, потрясіння від немислимого зіставлене з абсолютно повсякденним. Якщо щось і зрозуміло, так це те, що війна реальна, і може статися де завгодно.

 

БРЕНДАН ХОФФМАН

Nadezda Panasyk, 75, walks in the stairwell of her apartment building in the Kievsky district where she lives on Friday, October 17, 2014 in Donetsk, Ukraine. Her building is used by fighters for the self-proclaimed Donetsk People’s Republic to coordinate efforts to gain control of the Donetsk airport, one of the most heavily contested ongoing battles of the war in eastern Ukraine.

 

Two Ukrainian soldiers walk back to their positions from a trip to the store during a snowstorm on Saturday, March 19, 2016 in Pavlopil, Ukraine.

Дивіться також:

Брендан Хоффман. Бразерленд: війна в Україні

вулиця Євгена Коновальця 80А, м. Івано-Франківськ, арт-галерея "ЧЕЧ"