ЧЕЧ (потік). Індивідуальна Артикуляція

13 Грудня - 13 Січня

вулиця Євгена Коновальця 80А, м. Івано-Франківськ, арт-галерея "ЧЕЧ"

«Давайте перестанемо балакати про ідентичності та почнемо говорити про цінності»,
Ярослав Грицак

Двічі в ту саму ріку не ввійдеш, мовили древні. Довіримося їм. Виставка, котрою починався цей рік для ЦСМ відбулася в с.Татарові. Потім були інші імпрези – у Венеції, Львові, Івано-Франківську, Дрездені. Логічно завершити рік у рідному місті. Тому зустрічайте «Чеч» в Івано-Франківську. Склад учасників дещо змінився, масштаб експозиції також. Презентуємо роботи тих авторів з якими обов’язково співпрацюватимемо наступного року.

 Нова локація – новітня естетика. Але мова про те ж саме – актуальні художні пошуки та експерименти у Франківську, що тривають майже тридцять років, створили певну тяглість поколінь. Не часто в одній залі можна побачити мистецькі експерименти вчителів й учнів, але цього разу мова про інше. Відсутність об’єднуючого знаменника для потенційних фігурантів проекту слугуватиме справжністю у виставці – показати індивідуальні мистецькі практики, створити експозиційну пропозицію, відібравши найвагоміше, найхарактерніше для кожного з авторів, щоб наочно побачити різноманітність світів. Спробувати виявити розриви та мутації в дискурсивних наголосах та індивідуальних артистичних жестах, дослідити взаємостосунки з владою та силами, що приходять «із-зовні». Найкраще це зробити у виставковому полі, представивши комбінацію артефактів, котрі так чи інакше впливають на свідомість як автора так і його оточення.Потік часу, як і вόди гірського потічка несуться невимовно швидко і незворотньо. Динаміка життя здається невблаганною. Вихоплювати миті, фіксувати те, що минає, або чого не було, одна з радостей творчості.

Виставка, як спроба синтезу адекватних часові моделей художного творення. З іншого боку, колективна імпреза, демонструватиме грані сприйняття дійсності особами незаангажованими поняттями обов’язку, закомплексованості чи страху, а отже показує різнобарвності світу в якому живемо.

Запрошуємо усіх зацікавлених побачити, що змінилося за рік, й почути як працюватиме місцевий мистецький контекст в часи перемін.

Дивіться також:

ЧЕЧ (потік). Індивідуальна Артикуляція