Чеч

10 Лютого

вулиця Євгена Коновальця 80А, м. Івано-Франківськ, арт-галерея "ЧЕЧ"

Актуальні художні пошуки та експерименти у Франківську, що тривають майже тридцять років, маловідомі поза межами міста. Нинішня виставка має показати індивідуальні мистецькі практики, створити певну експозиційну пропозицію, відібравши найвагоміше, найхарактерніше для кожного з авторів, щоб наочно побачити різноманітність їхніх світів.

Серед учасників проекту різні покоління івано-франківських митців -майже 20 авторів та авторських колективів. Співставлення в одному просторі індивідуальних художніх світоглядів, не пов`язаних між собою “логікою смислу”, творитиме пістряву та дещо фрагментарну, але правдиву картину художніх уподобань в окремо взятому регіоні. Чеч -сильний та яскравий Потік. В експозиції представлені живопис, фото, інсталяції та відео-арт.

“Виставкові проекти, що концентруються на регіональній мистецькій сцені, дають можливість детальніше придивитися до сучасного мистецтва регіону, самобутнього і цікавого. Що дуже важливо для вивчення українського сучасного мистецтва і культури в цілому, -зазначає засновник Zenko Foundation і Zenko Gallery Зенко Афтаназів. -А оскільки наш головний арт-простір розташований в Татарові, тож мистецькі дослідження ми починаємо із заходу України”.

Дивіться також:

Чеч

Татарів, готель Коруна, арт-простір "Zenko Foundation"