НОМЕДА ЧЮРЛЬОНІТЕ

14 Серпня - 31 Серпня

 

НОМЕДА ЧЮРЛЬОНІТЕ

 

When the love is gone

Коли я малюю, намагаюся добитися натхнення для терпіння, смирення і любові. Розмірковую над такими ідеями, як людська втрата, біль, смуток і трагедія. Думаю, роo моменти життя, що ніколи не буде таким же, як раніше. Всі хочемо жити один з одним в щасті, a не в стражданнях. Не хочемо ненавидіти чи зневажати один одного. Спосіб життя вільний і красивий. Жадібність забарикадувала світ, втянулa нас в злидні і кровопролиття. Наші знання зробили нас цинічними, жорсткими і недобрими.

Хочемо занадто багато і даємо дуже мало. Більш ніж будь-коли нам потрібна доброта, без неї наше життя стане жорстоким і темним.

Спочатку, починаю малювати дуже абстрактно, а пізніше вимальовуються деталі. Пишу багато разів поспіль, щоб отримати багатий, бажаний ефект для картини.

 

 

Народилась 4-го січня 1974 року в місті Вільнюс. Після закінчення школи переїхала до Лондону де поступила на курс візажу і макіяжу до Вестмінстерського коледжу, періодично працювала на показах мод, телебаченні і зйомках фільмів як візажист. По закінченню вивчала графічний дизайн, комп’ютерну верстку, веб дизайн та цифровий монтаж фільмів в Технологічному Центрі Нотінгдейл. Брала участь в організації Фестивалю Портобело, а саме в створеанні веб-сторінки та зйомці короткометражного фільму «EX Boxers Overweight» який згодом брав участь у фестивалях. Довший час була учасником електронної крауд формації NBAW (Нове покоління альтернативних митців) де створювала візуальний контент для виступів які проходили в Англії, Австрії та Німеччині.

 

Виставки:

2018 – «When the Love is gone», персональна, галерея ЧЕЧ, Центр сучасного мистецтва, Івано-Франківськ

2018 – «Жіноча Бесіда» (Femail conversations)», персональна, галерея «Арт на мур», ТЦ Бастіон, Івано-Франківськ

2018 – KOLOMYIA-ART» / «КОЛОМИЯ-АРТ», Grand Prix Міжнародної Коломийської бієнале сучасного
мистецтва

2017 – «Кристалізація надії» (Crystallization of hope), персональна, галерея Спілки художників «КОЛО-МИ-Я» Мистецького центру «Світовид», м.Коломия

2016 – «Talent Energy Fest», ІІІ місце в номінації «Концептуальне мистецтво», Всеукраїнський конкурс-стипендія для художників, Київ

2016 – «Personnale», музей «Київська Фортеця», Київ

2015 – «Окремі роботи», галерея «555», Vilnius

2011 – «Metamorphose», персональна, центр Gedemino, Vilnius

2008 – «Kitur», «Elsewhere», литовські митці Лондона, Lithuanian Embassy, London

2006-09 – «Приватні покази», Chicago Booth University, London

2000 – «Supersonic», персональна, Truman Brewery, Brick Lane, London

 

 

 

 

 

 

 

Дивіться також:

НОМЕДА ЧЮРЛЬОНІТЕ

вулиця Євгена Коновальця 80А, м. Івано-Франківськ, арт-галерея "ЧЕЧ"